Escape rooms

We do our best to make sure that our rooms are full of experiences that you never met in any other Escape Room! You will encounter incredible plots, great stories and atmosphere that together will take you to another reality. Hard to believe? Come and see for yourself!

PHARAOH’S TOMB

2-5 players 60 minutes

Tesla’s lab

2-5 players 60 minutes
Cierpliwości... :)

70%

Decorations

WHAT ARE ESCAPE ROOMS?

The game rules of Escape Rooms are really simple. Your job is to escape the room after solving a series of puzzles that will lead you further in the game until the end. Depending on the creator’s invention, the “exit key” might be a regular key, a code or sometimes even a doorknob.

You don’t need any external knowledge or skills to escape the room!

Difficulty of the rooms are created for it to be a challenge, but to give everybody an equal chance of escaping. So, non-technical person should be able to escape Nikola Tesla’s Laboratory and the knowledge of the ancient Egypt does not have to help you escape the Pharaoh’s Tomb.

Pricelist

Players Price 2-3 100 zł 4-5 120 zł

Payment only in cash.

Opinions

3064

GROUPS VISITED OUR ROOMS

9.8

AVERAGE RATING ON LOCKME.PL

30%

PEOPLE COME OUT IN TIME

100%

PEOPLE WOULD RECOMMEND US

CONTACT

Portal Secret
Boya-Żeleńskiego 16, 35-105 Rzeszów
T: 609 259 585, 722 367 095663 343 605
E: biuro@portalsecret.pl
F: /portalsecretrzeszow

Kochani, stało się...

Portal Secret, jak i wiele innych Escape Roomów, jest zmuszony zawiesić działalność. Nie wiemy jeszcze na jak długo. Przejechał po nas walec biurokracji i nadzór budowlany wydał zakaz prowadzenia działalności. Decyzję otrzymaliśmy dzisiaj.

Powód? Inne przeznaczenie lokalu. Nie chcemy wieszać na nikim psów, nie chcemy nikogo winić. Chcielibyśmy tylko, byście pamiętali, że Wasze bezpieczeństwo zawsze było dla nas najważniejsze i że nie ono było powodem zamknięcia. Prawdopodobnie wkrótce pojawią się w mediach statystyki o "bohaterskiej walce z pokojami śmierci" czy coś w tym stylu. Pamiętajcie proszę o nas i świetnej, bezpiecznej zabawie jakiej u nas doświadczyliście.

Nie wiemy czy jeszcze kiedyś wrócimy oraz kiedy. Budowa Świątyni Majów była tak ogromnym projektem, że z obecną nagonką na Escape Roomy brakuje nam środków oraz energii na szukanie lokalu, który w obliczu obecnych ataków dawałby solidny grunt na otwarcie tam działalności.

Serdecznie wam dziękujemy za wasze wsparcie, za to, że na PolakPotrafi.pl uwierzyliście w nas i pomogliście nam się rozwinąć. Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za wasze słowa podziwu i radości, jakimi raczyliście nas po wyjściu z naszych pokojów. Nie ma większej nagrody dla nas, niż to.

Pozdrawiamy serdecznie, trzymajcie się, Uciekinierzy.
Ekipa Portal Secret
Daniel i Bartek