Czy zdołasz odkryć
sekret portalu?

Odwiedź nasz escape game w Rzeszowie!

Wybierz escape room w atrakcyjnej cenie w Rzeszowie! Według portalu LockMe.pl znajdujemy się w pierwszej pięćdziesiątce najlepszych miejskich gier na terenie całej Polski, jednocześnie będąc najciekawszym tego typu miejscem w samym Rzeszowie. Wiemy, jak zadbać o to, aby wieczór kawalerski czy panieński były niezapomniane. Jeśli ze swoimi przyjaciółmi szukasz pomysłu na wspólną integrację i ciekawą odskocznię od codziennych obowiązków, serdecznie zapraszamy do naszego exitroomu. Ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Rzeszowa, ale gości z całej Polski. Gwarantujemy, że w kilka chwil przeniesiecie się do czasów, o których czytaliście tylko w książkach i podręcznikach. Gotowi do przeżycia niecodziennych chwil? Zapraszamy!

SKORZYSTAJ Z VOUCHERA DO WYJĄTKOWEGO POKOJU ZAGADEK W RZESZOWIE!

Podaruj darmowe wejście do niepowtarzalnej gry miejskiej
w Rzeszowie wybranej osobie. Zamów imienny voucher, kontaktując się z nami. Spraw ciekawy prezent bliskim
i wspólnie bawcie się w escape game. Do zobaczenia!

UNIKATOWY

KLIMAT

Wydarzenia biznesowe

WCIĄGAJĄCA

FABUŁA

Doradztwo wizerunkowe

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Strategie wizerunkowe

Dokładamy wszelkich starań, by w naszych pokojach nie zabrakło wrażeń, jakich nie spotkaliście jeszcze w żadnym innym pokoju! Doświadczycie niesamowitego ciągu fabularnego, wspaniałej historii oraz klimatu, które razem sprawią, że przeniesiecie się do innej rzeczywistości! Nie wierzycie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Chciałbyś zorganizować imprezę firmową z integracją? Nie masz pomysłu na wieczór kawalerski lub wieczór panieński? A może po prostu szukasz rozrywki i ciekawych miejsc
w Rzeszowie?
Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny lub wyjście ze znajomymi? Polecamy grę miejską — escape room w dobrej cenie. To idealne miejsce na team building. Twój zespół nauczy się dobrze współpracować pod presją czasu. Wspólne rozwiązywanie zagadek przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji.

Co więcej, tylko u nas możecie błyskawicznie przenieść się z Rzeszowa do Grobowca Faraona.

NIEZWYKLE WCIĄGAJĄCE POKOJE FABULARNE – PORTAL SECRET –
escape room w Rzeszowie

Mnogość scenariuszy, niejednoznaczne wskazówki, rewelacyjny klimat – to wszystko znajdziesz
w naszym exitroomie w Rzeszowie. Przekonaj się, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

Gwarantujemy, że podczas ucieczki z pokoju będą towarzyszyły Wam niezapomniane emocje i wrażenia. Twój zespół doświadczy niesamowitego ciągu fabularnego. Wspaniała historia oraz klimat przeniosą Was do innej rzeczywistości. Nie wierzycie? Odwiedźcie nasz pokój zagadek w Rzeszowie i przekonajcie się sami! Zapraszamy do escape roomu mieszkańców Rzeszowa, ale także Tarnowa i turystów z całej Polski. Podejmijcie wyzwanie i wydostańcie się z pokoju.

GROBOWIEC FARAONA

LICZBA OSÓB Pon. - Czw. Pt. - Niedz.
2-3 70 ZŁ 75 ZŁ
4-5 90 ZŁ 99 ZŁ
CZAS: 45 MIN.

Słyszeliście o zaginionym archeologu, który dawniej zapuścił się w te tereny w poszukiwaniu Grobowca. Po kilku ciężkich tygodniach wędrówki natrafiliście wreszcie na wejście. Ciężki oddech, ekscytacja i mocna dawka adrenaliny towarzyszą wam, gdy sięgacie ręką, by zerwać pieczęć blokującą wejscie do Grobowca… Już niedługo poznacie tę tajemnicę… Rozglądasz się i patrzysz na wypieki na twarzy swoich towarzyszy… To już teraz. To wy odkryjecie ten sekret!

Loading...

Laboratorium Tesli

LICZBA OSÓB Pon. - Czw. Pt. - Niedz.
2-3 70 ZŁ 75 ZŁ
4-5 90 ZŁ 99 ZŁ
CZAS: 45 MIN.

Genialny wynalazca i wizjoner, Nikola Tesla, otworzył swoje nowe laboratorium w Rzeszowie. By móc w pełni skupić się na swoich działaniach i rozwoju wynalazków mających zmienić oblicze ludzkości, potrzebuje zdolnych i umiejętnych asystentów, którzy będą w stanie dotrzymać mu kroku i wesprzeć go w jego badaniach. Czy zdacie test stworzony przez jego genialny umysł? Czy zostaniecie asystentami jednego z największych wynalazców wszech czasów? Przekonaj się!

Loading...

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Portal Secret

3 Maja 14a, 35-030 Rzeszów

T: 609 259 585, 788 454 799,
691 797 516

E: biuro@portalsecret.pl

F: /portalsecretrzeszow

ZOBACZ NAS NA MAPACH GOOGLE
Facebook
Google+
Twitter