POKOJE ZAGADEK

Dokładamy wszelkich starań, by w naszych pokojach nie zabrakło wrażeń, jakich nie spotkaliście jeszcze w żadnym innym pokoju. Doświadczycie niesamowitego ciągu fabularnego, wspaniałej historii oraz klimatu, które razem sprawią, że przeniesiecie się do innej rzeczywistości.

GROBOWIEC FARAONA

2-5 osób 60 minut

Laboratorium Tesli

2-5 osób 60 minut
Cierpliwości... :)

70%

Dekoracje

CZYM SĄ POKOJE ZAGADEK?

Zasady gry w Pokojach Zagadek są proste. Zadaniem jest wydostanie się z pokoju po rozwiązaniu szeregu zagadek prowadzących do końca. Zależnie od wyobraźni twórcy, może to być potrzeba znalezienia klucza do wyjścia, szyfru, a czasem nawet klamki.

Nie potrzebujesz żadnej zewnętrznej wiedzy i umiejętności, by wydostać się z pokoju zagadek.

Poziom trudności pokojów jest tworzony tak, by był wyzwaniem, lecz by każdy miał równą szansę na wydostanie się. Tak więc humanista da radę wydostać się z Laboratorium Tesli, a wiedza znawcy Egiptu niekoniecznie pomoże mu w Grobowcu Faraona.

Cennik

Liczba osób Cena 2-3 100 zł 4-5 120 zł

Płatność wyłącznie gotówką na miejscu.

Opinie

3064

GRUP ODWIEDZIŁO NASZE POKOJE

9.8

ŚREDNIA OCENA NA LOCKME.PL

30%

OSÓB WYCHODZI O CZASIE

100%

OSÓB POLECIŁOBY NAS ZNAJOMYM

KONTAKT

Portal Secret
ul. Boya-Żeleńskiego 16, 35-105 Rzeszów
T: 609 259 585, 722 367 095663 343 605
E: biuro@portalsecret.pl
F: /portalsecretrzeszow

Kochani, stało się...

Portal Secret, jak i wiele innych Escape Roomów, jest zmuszony zawiesić działalność. Nie wiemy jeszcze na jak długo. Przejechał po nas walec biurokracji i nadzór budowlany wydał zakaz prowadzenia działalności. Decyzję otrzymaliśmy dzisiaj.

Powód? Inne przeznaczenie lokalu. Nie chcemy wieszać na nikim psów, nie chcemy nikogo winić. Chcielibyśmy tylko, byście pamiętali, że Wasze bezpieczeństwo zawsze było dla nas najważniejsze i że nie ono było powodem zamknięcia. Prawdopodobnie wkrótce pojawią się w mediach statystyki o "bohaterskiej walce z pokojami śmierci" czy coś w tym stylu. Pamiętajcie proszę o nas i świetnej, bezpiecznej zabawie jakiej u nas doświadczyliście.

Nie wiemy czy jeszcze kiedyś wrócimy oraz kiedy. Budowa Świątyni Majów była tak ogromnym projektem, że z obecną nagonką na Escape Roomy brakuje nam środków oraz energii na szukanie lokalu, który w obliczu obecnych ataków dawałby solidny grunt na otwarcie tam działalności.

Serdecznie wam dziękujemy za wasze wsparcie, za to, że na PolakPotrafi.pl uwierzyliście w nas i pomogliście nam się rozwinąć. Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za wasze słowa podziwu i radości, jakimi raczyliście nas po wyjściu z naszych pokojów. Nie ma większej nagrody dla nas, niż to.

Pozdrawiamy serdecznie, trzymajcie się, Uciekinierzy.
Ekipa Portal Secret
Daniel i Bartek